Uwaga! praca!

Poszukujemy pracownika recepcji i osoby promującej Nasz klub!

Opis stanowiska:
– bieżąca obsługa klientów i systemu rezerwacyjnego;
– aktywne promowanie klubu w wyznaczonych punktach, np. sklepach sportowych, na uczelni, w szkołach itp.;
– obsługa social mediów: fb, insta, www;
– dbałość o porządek w miejscu pracy.

Kogo poszukujemy?
– osoby komunikatywnej, ale jednocześnie asertywnej;
– mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala;
– doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta/ promowaniu;
– znajomość obsługi social mediów;
– pomysłowość i kreatywność;
– znajomość pakietu Office;
– mile widziane doświadczenie w branży sportowej;
– dyspozycyjność do pracy w weekendy w systemie zmianowym (6-14, 14-22/23) oraz 1-2 dni w tygodniu godz. 16-23).

Oferujemy:
– pracę w młodym zespole, chętnie dzielącym się wiedzą;
– nabycie doświadczenia w branży sportowej;
– możliwość zaliczenia praktyk w formie pracy zarobkowej;
– umowę zlecenie na korzystnych warunkach + system premiowy;
– elastyczne godziny pracy- pracownicy sami ustalają grafik;
– darmową naukę gry w squasha z profesjonalnym trenerem;
– darmowe korty i sauna.

CV proszę przesłać na adres mailowy: k.oswiecimska@hastalavista.pl

Pamiętaj o klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych!81917362_2533459406943314_4406137044078690304_n